Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė TOMIRETA įkurta 2003 balandžio mėn. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – tarptautinis krovinių ekspedijavimas Europos sąjungos šalyse. Mūsų įmonė turi platų vežėjų ratą, su kuriais palaiko glaudžius ryšius, todėl savo klientams galime pasiūlyti patikimas bei įvairiapusiškas pervežimo paslaugas visose Europos sąjungos ir Skandinavijos šalyse bei Šveicarijoje. Mes siūlome tiek dalinių, tiek pilnų krovinių pervežimo paslaugas. Įmonėje įdiegta individuali transporto kokybės sistema, garantuoja mūsų užsakovams, kad jų kroviniai bus gabenami pačius aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiomis transporto priemonėmis. Papildomas savanoriškas ekspedicinės veiklos draudimas suteikia dar didesnes garantijas pasirinkusiems bendrą darbą su mumis. Kvalifikuotas personalas, laisvai kalbantis anglų, vokiečių, lenkų bei rusų kalbomis padės išspręsti visus Jūsų logistikos uždavinius.

 

Jau eilę metų siūlome savo klientams bei partneriams patikimą bei profesionalų požiūrį į darbą.

Dauguma mūsų pervežimų vykdomi pasitelkiant šiuolaikiškas transporto sekimo sistemas. Bet kuriuo metu galime pateikti savo klientams aktualią informaciją apie pervežamo krovinio būklę bei buvimo vietą, taip pat operatyviai reaguoti į pasikeitusius užsakovo nurodymus.

 

Jei esate vežėjas ir turite savo nuosavą transportą - siūlome Jums prisijungti prie mūsų kompanijos. Jums nebereikės rūpintis krovinių paieška ar nerimauti dėl naujų klientų mokumo už paslaugas. Pasirinkę darbą su mūsų įmone, galėsite būti ramūs, nes jūsų transporto priemonės bus aprūpintos nuolatiniu darbu, mokėjimas už atliktas paslaugas bus garantuotas ir savalaikis.

 

Savo pervežimams pasirinkite UAB TOMIRETA – mums visada pakeliui...

 

 IMG 5437

 

 

 

Siūlome pastovų darbą vežėjams maršrutu

Lietuva – Vokietija – Lietuva

apmokame už visus nuvažiuotus kilometrus

Galimi avansai. 

Tel. + 370 656 11700

Reikalingas transporto vadybininkas darbui Kaune.

Privalomas vokiečių bei rusų kalbų mokėjimas.

Atlyginimas priklausantis nuo rezultatų

CV siųsti adresu irena@tomireta.lt

Tel. + 370 656 47411

Sparčiausiai augusių smulkiojo ir vidutinio

verslo atstovų apdovanojimuose

"Gazelė 2015"

Tomireta UAB pateko tarp 4042 įmonių laimėjusių

šį prestižinį įvertinimą.

tomui